CBM-tkwadrat, podłogi całego świata

     
 

 

Listwy ścienne wykończeniowe

Służą do wykończenia ścian, sufitów i powierzchni pokrytych panelami ściennymi. Występują we wszystkich kolorach paneli ściennych oraz w rozmaitych formach geometrycznych. Najczęściej wykonane są z płyt MDF i HDF, oklejonych foliami dekoracyjnymi. Ich standardowa długość jest taka, jak paneli ściennych, czyli zazwyczaj 260 centymetrów. Montaż jest prosty, czysty i szybki, zazwyczaj za pomocą trwałych i szybkoschnących klejów montażowych.

Listwy przypodłogowe

Służą do wykańczania podłóg, zarówno laminowanych, jak i drewnianych. Oprócz walorów estetycznych spełniają również dodatkowe funkcje. Na przykład dzięki specjalnym kanałom wewnątrz listew możemy ukryć wszystkie kable, antenowe, do kolumn i głośników, czy zasilające urządzenia elektryczne w mieszkaniu. W każdej chwili mamy możliwość wymontowania listwy przypodłogowej, bo ich montaż jest niezwykle prosty, oparty na specjalnie skonstruowanych zatrzaskach. Najczęściej do paneli podłogowych montuje się listwy z MDF czyli mocno prasowanego i utwardzonego materiału drewnopochodnego. Są we wszystkich dostępnych kolorach, wykończone specjalną folią dekoracyjną. Listwy do podłóg drewnianych są zazwyczaj z drewna klejonego i prasowanego, oklejone fornirem. Występują także listwy wyłącznie z drewna, ale ich koszt zwłaszcza w przypadku gatunków egzotycznych bywa zawrotny.

Drewno klejone

Służy do rozmaitych celów. Stawia się z niego ścianki działowe, konstruuje ściany nośne w budownictwie jednorodzinnym. Występuje w różnych formach, płyt OSB, płyt HDF, płyt wiórowych. W naszej ofercie dostępne są wszystkie formy płyt, ze względu na moce produkcyjne producentów należy towar zamawiać z wyprzedzeniem.

Akcesoria wykończeniowe

Wszystkie akcesoria potrzebne do przeprowadzenia remontu, od gwoździ, wkrętów i śrub aż po rękawiczki robocze.

Kleje, uszczelniacze

Współcześnie stosowane kleje nie tylko łączą, ale i uszczelniają. Muszą być na tak mocne, żeby wytrzymywać duże obciążenia i sklejać z sobą różne materiały. W naszej ofercie znaleźć można kleje i silikony najlepszych producentów: Selena, Soudal, Aspro. Służą do sklejania listew, płyt izolacyjnych, styropianu, paneli, płytek ceramicznych, PCV, drewna, parapetów, szkła, metalu do powierzchni betonowych, cegły gipsu, tynku.

 
 
         


Copyright © 2006-2023, CBM;. All right reserved.