CBM-tkwadrat, podłogi całego świata

producenci
systemy chemiczne
twardość drewna
co trzeba wiedzieć
montaż podłóg drewnianych
ogrzewanie podłogowe
konserwacja

     
 

 

     Latem popatrz na dzieci bawiące się na soczystej, zielonej trawie, w parku, nad jeziorem, lub na plaży. Zdejmują buty, najchętniej biegają boso, wspinają się na drzewa, uwielbiają wodę. Chcą być blisko natury.

     Gdy po długich tygodniach wreszcie zrobisz pierwszy krok – poczujesz, co to jest bliskość. Twoja bosa stopa poczuje gładkie ciepło drzewa. Nieważne, czy będzie to podłoga egzotyczna, czy z drzewa europejskiego, lakierowana czy olejowana. Będzie ciepła i naturalna. Poczujesz się jak dziecko biegające boso po świeżej trawie. Podłoga z prawdziwego drewna to luksus, najwyższa jakość, prawdziwy kunszt przyrody, która daje nam – ludziom – to, co ma najlepszego. Siebie.

     Podłoga jest esencją mieszkania. Od jej koloru, faktury, wzoru jaki tworzy zależy klimat mieszkania, to, czy dobrze będziemy się czuć w swoim miejscu odpoczynku i relaksu. Drewniane podłogi są wyznacznikiem najwyższej elegancji, wyrafinowanej jakości i smaku. Dostępne we wszystkich kolorach i gatunkach drewna. Od jasnego buku, aż po ciemny merbau.

     Pamiętaj, że podłoga drewniana, to nie tylko podłoga. To dzieło sztuki Matki Natury. Podziwiaj ją i szanuj. Wyobraź sobie, jak może wyglądać Twoje mieszkanie, Twój dom – Twoje najcenniejsze schronienie przed agresywnym światem.

Tam będziesz tylko Ty i przyroda. Oddech lasu u Twoich stóp.

W ofercie znajdziesz ponad 1200 rodzajów podłóg drewnianych najlepszych producentów na świecie.

 

 
         


Copyright © 2006-2023, CBM;. All right reserved.